Autobuska stanica

*Napomena: Stvarna vremena polazaka mogu se razlikovati od navedenih, zavisno od stanja na putevima. Za stvarno stanje pozvati informacije na 053/333-499


ODLASCI:


Lokalne linije

Drijen
12:00 – STP Derventa – svake druge sedmice
13:30 – STP Derventa – svaki radni dan za vrijeme trajanja školske godine
14:20 – STP Derventa – svake druge sedmice
22:00 – STP Derventa – svake druge sedmice

Jadovica
11:10 – STP Derventa – svaki radni dan za vrijeme trajanja školske godine
13:30 – STP Derventa – svaki radni dan za vrijeme trajanja školske godine
19:05 – STP Derventa – svaki radni dan za vrijeme trajanja školske godine

Kobaš
11:15 – STP Derventa – svaki radni dan za vrijeme trajanja školske godine
13:30 – STP Derventa – svaki radni dan za vrijeme trajanja školske godine
18:40 – STP Derventa – svaki radni dan za vrijeme trajanja školske godine

Kostreš
06:20 – STP Derventa – svaki radni dan za vrijeme trajanja školske godine
13:30 – STP Derventa – svaki radni dan za vrijeme trajanja školske godine

Pojezna/Osinja
10:25 – STP Derventa – svaki dan
12:00 – STP Derventa – svake druge sedmice
13:15 – STP Derventa – svaki radni dan za vrijeme trajanja školske godine
14:20 – STP Derventa – svaki dan
16:00 – STP Derventa – svaki dan
19:15 – STP Derventa – svaki dan
22:00 – STP Derventa – svake druge sedmice

Republičke linije

Banja Luka
02:30 – Bočac – svaki dan
05:05 – Milinović – svaki dan
06:45 – Milinović – svaki dan sem nedjelje
07:45 – Milinović – svaki dan
08:40 – Globtour – svaki dan
09:15 – Semberija Transport – svaki dan
10:10 – Vinel – svaki dan sem nedeljom
11:20 – Drina Trans – svaki dan
12:00 – Milinović – svaki dan
12:30 – Bočac + Mrkonjić Express – svaki dan
13:10 – Zam Tours – svaki dan
13:40 – Milinović – svaki dan
14:00 – Zoka Tours – ponedjeljkom, srijedom i petkom
14:30 – Bočac – svaki dan
15:00 – Krupa Turist – svaki dan
15:10 – Pixi Trade – svaki dan
15:20 – Zam Tours + Drina Trans – svaki dan
15:40 – Milinović – svaki dan
18:00 – Bočac + Tourist Company – svaki dan
19:20 – Mrđa Tours – svaki dan
20:00 – Globtour – svaki dan
21:25 – Bočac – svaki dan
22:15 – Biss Tours – svaki dan
23:00 – Big Tours – svaki dan

Bijeljina
09:00 – Milinović – svaki dan
09:20 – Zam Tours – svaki dan
10:00 – Milinović – svaki dan
10:50 – Pixi Trade – svaki dan
12:00 – Zoka Tours – utorak , četvrtak , nedjelja
13:00 – Bočac – svaki dan
14:20 – Milinović – svaki dan
15:20 – Big Tours – svaki dan
17:10 – Semberija Transport – svaki dan
17:20 – Drina Trans – svaki dan
21:25 – Bočac – svaki dan
00:10 – Bočac + Smiljic + MrđaTours – svaki dan

Bosanski Petrovac
05:05 – Milinović – svaki dan
15:00 – Krupa Turist – svaki dan

Brčko
09:00 – Milinović – svaki dan
09:20 – Zam Tours – svaki dan
10:00 – Milinović – svaki dan
10:50 – Bočac – svaki dan
10:50 – Pixi Trade – svaki dan
12:00 – Zoka Tours – utorak, četvrtak, nedjelja
13:00 – Bočac – svaki dan
14:30 – Milinović – svaki dan
15:20 – Milinović – svaki dan
17:10 – Semberija Transport – svaki dan
17:20 – Drina Trans – svaki dan
21:20 – Bočac – svaki dan
00:10 – Bočac – svaki dan

Brod:
06:00 – STP Derventa – svaki radni dan za vrijeme trajanja školske godine
10:00 – STP Derventa – svaki dan
13:00 – STP Derventa – svaki radni dan za vrijeme trajanja školske godine
13:45 – STP Derventa – svaki radni dan za vrijeme trajanja školske godine
18:40 – STP Derventa – svaki radni dan za vrijeme trajanja školske godine

Doboj:
06:10 – Bosna Express – svaki dan sem nedjelje
06:20 – Globtour – svaki dan
07:50 – Biss Tours – svaki dan
10:30 – Zam Tours + Drina Trans – svaki dan
12:10 – Biss Tours – svaki dan
15:50 – Biss Tours – svaki dan
16:30 – Bosna Express – svaki dan
18:20 – Globtour – svaki dan

Gradiška
14:30 – Bočac – svaki dan

Istočno Sarajevo
10:30 – Zam Tours + Drina Trans – svaki dan

Kostajnica
15:10 – Pixi Trade – svaki dan
21:20 – Bočac – svaki dan

Maglaj
06:10 – Bosna Express – svaki dan sem nedjelje
06:20 – Globtour – svaki dan
07:50 – Biss Tours – svaki dan
10:30 – Zam Tours + Drina Trans – svaki dan
12:10 – Biss Tours – svaki dan
15:50 – Biss Tours – svaki dan

Modriča
09:00 – Milinović – svaki dan
09:20 – Zam Tours – svaki dan
10:00 – Milinović – svaki dan
10:50 – Bočac + Tourist Company – svaki dan
12:00 – Zoka Tours – nedjelja, utorak i četvrtak
12:20 – Milinović – svaki dan
13:00 – Bočac – svaki dan
14:30 – Milinović – svaki dan
15:20 – Big Tours – svaki dan
17:10 – Semberija Transport – svaki dan
17:20 – Drina Trans – svaki dan
21:20 – Bočac – svaki dan
00:10 – Bočac + Smiljić + Mrđa Tours – svaki dan

Mrkonjić Grad
12:30 – Bočac + Mrkonjić Express – svaki dan
14:00 – Zoka Tours – ponedjeljak, srijeda i petak
23:00 – Big Tours – svaki dan

Novi Grad
13:40 – Milinović – svaki dan
15:10 – PixiTrade – svaki dan
19:20 – MrđaTours – svaki dan
21:20 – Bočac – svaki dan

Prijedor
05:05 – Milinović – svaki dan
13:30 – Zam Tours – svaki dan
13:40 – Milinović – svaki dan
15:00 – Krupa Turist – svaki dan
15:10 – Pixi Trade – svaki dan
19:20 – Mrđa Tours – svaki dan
21:25 – Bočac – svaki dan
22:15 – Biss Tours – svaki dan

Sarajevo
06:10 – Bosna Express – svaki dan sem nedjeljom
06:20 – Globtour – svaki dan
07:50 – Biss Tours – svaki dan
15:50 – Biss Tours – svaki dan
18:20 – Globtour – svaki dan
19:40 – Globtour – svaki dan

Šamac
09:00 – Milinović – svaki dan
09:20 – Zam Tours – svaki dan
10:00 – Milinović – svaki dan
10:50 – Pixi Trade – svaki dan
12:00 – Zoka Tours – utorak, četvrtak, nedjelja
12:20 – Milinović – svaki dan
13:00 – Bočac – svaki dan
14:30 – Milinović – svaki dan
15:20 – Big Tours – svaki dan
17:10 – Semberija Transport – svaki dan
17:20 – Drina Trans – svaki dan
21:25 – Bočac – svaki dan
00:10 – Bočac + Smiljić + Mrđa Tours – svaki dan

Šipovo
12:30 – Bočac + Mrkonjić Express – svaki dan
23:00 – Big Tours – svaki dan

Zenica
06:10 – Bosna Express – svaki dan sem nedjeljom
06:20 – Globtour – svaki dan
07:50 – Biss Tours – svaki dan
12:10 – Biss Tours – svaki dan
16:00 – Biss Tours – svaki dan
18:20 – Globtour – svaki dan
19:40 – Globtour – svaki dan

Međudržavne linije

Beograd (SRB ) – via Bijeljina
09:20 – Zam Tours – svaki dan
10:00 – Mrkonjić Express – svaki dan
10:50 – Pixi Trade – svaki dan
12:20 – Milinović – svaki dan
15:20 – BigTours – svaki dan
00:10 – Smiljić + Mrđa Tours – svaki dan

Novi Sad (SRB) – via Hrvatska
11:45 – Bočac + Mrkonjić Express – svaki dan

Novi Sad (SRB) – via Bijeljina
09:00 – Milinović – svaki dan
10:50 – Bočac + Tourist Company – svaki dan
12:00 – Zoka Tours – utorak, četvrtak i nedjelja
13: 00 – Bočac – svaki dan
14:30 – Milinović – svaki dan
21:25 – Bočac – svaki dan
00:10 – Bočac – svaki dan

Zrenjanin (SRB) – via Bijeljina
15:20 – Big Tours – svaki dan (preko Beograda)
21:25 – Bočac – svaki dan (preko Novog Sada)

Karlovac (HRV)
13:30 – Bosna Express Doboj Jug – četvrtak i nedjelja
20:00 – Biss Tours – srijeda i nedjelja

Pula (HRV)
20:00 – Biss Tours – srijeda i nedjelja

Rijeka (HRV)
13:30 – Bosna Express Doboj Jug – četvrtak i nedjelja
20:00 – Biss Tours – srijeda i nedjelja

Zagreb (HRV)
07:30 – Bosna Express Doboj Jug – svaki dan
10:50 – Biss Tours – svaki dan
12:00 – Globtour – svaki dan
13:30 – Bosna Express Doboj Jug – četvrtak i nedjelja
20:00 – Biss Tours – srijeda i nedjelja

Ljubljana (SLO)
12:30 – Bosna Express Doboj Jug – utorak, četvrtak i nedjelja
13:30 – Rankas – ponedjeljak, utorak, srijeda, četvrtak i nedjelja
20:00 – Prevoz Putnika Zavidovići – srijeda i nedjelja

Kopar (SLO)
12:30 – Bosna Express Doboj Jug – utorak, četvrtak i nedjelja

Maribor (SLO)
10:15 – Biss Tours – svaki dan sem ponedjeljka
14:30 – Globtour – svaki dan

Grac (AUT)
10:15 – Biss Tours – svaki dan sem ponedeljka
14:30 – Globtour – svaki dan

Beč (AUT)
10:15 – Biss Tours – svaki dan sem ponedeljka
14:30 – Globtour – svaki dan



DOLASCI:


Lokalne linije

Drijen
05:30 – STP Derventa – svake druge sedmice – radnička linija
06:40 – STP Derventa – svaki radni dan za vrijeme trajanja školske godine
13:35 – STP Derventa – svake druge sedmice – radnička linija
14:45 – STP Derventa – svaki radni dan za vrijeme trajanja školske godine
15:00 – STP Derventa – svake druge sedmice – radnička linija
23:10 – STP Derventa – svake druge sedmice – radnička linija

Jadovica
07:00 – STP Derventa – svaki radni dan za vrijeme trajanja školske godine

Kobaš
07:15 – STP Derventa – svaki radni dan za vrijeme trajanja školske godine
12:10 – STP Derventa – svaki radni dan za vrijeme trajanja školske godine
14:40 – STP Derventa – svaki radni dan za vrijeme trajanja školske godine
19:40 – STP Derventa – svaki radni dan za vrijeme trajanja školske godine

Kostreš
07:00 – STP Derventa – svaki radni dan za vrijeme trajanja školske godine

Pojezna/Osinja
05:40 – STP Derventa – svake druge sedmice – radnička linija
07:00 – STP Derventa – svaki radni dan za vrijeme trajanja školske godine
07:45 – STP Derventa – svaki radni dan
12:30 – STP Derventa – svaki radni dan za vrijeme trajanja školske godine

Republičke linije

Banja Luka
06:30 – Globtour – svaki dan
07:50 – Biss Tours – svaki dan
09:05 – Milinović – svaki dan
09:20 – Zam Tours – svaki dan
10:00 – Milinović – svaki dan
10:50 – Bočac + TouristCompany – svaki dan
10:50 – Pixi Trade – svaki dan
12:20 – Milinović – svaki dan
13:00 – Bočac – svaki dan
13:30 – Milinović – svaki dan osim nedjeljom
14:30 – Milinović – svaki dan
15:20 – Big Tours – svaki dan
15:40 – Milinović – svaki dan
17:10 – Semberija Transport – svaki dan
17:30 – Drina Trans – svaki dan
20:00 – Milinović – svaki dan
21:20 – Bočac – svaki dan
00:10 – Bočac – svaki dan
00:15 – Mrđa Tours – svaki dan
00:30 – Smiljić – svaki dan

Bijeljina
09:15 – Semberija Transport – svaki dan
11:20 – Drina Trans – svaki dan
12:00 – Milinović – svaki dan
12:35 – Milinović – svaki dan
13:15 – Zam Tours – svaki dan
13:40 – Milinović – svaki dan
15:00 – Pixi Trade – svaki dan
15:45 – Milinović – svaki dan
19:20 – Mrđa Tours – svaki dan
21:20 – Bočac – svaki dan
23:00 – Big Tours – svaki dan
01:00 – Smiljić – svaki dan

Bosanski Petrovac
10:30 – Krupa Turist – svaki dan

Brčko
09:15 – Semberija Transport – svaki dan
11:20 – Drina Trans – svaki dan
12:00 – Milinović – svaki dan
12:35 – Milinović – svaki dan
13:15 – Zam Tours – svaki dan
13:40 – Milinović – svaki dan
15:00 – Pixi Trade – svaki dan
15:45 – Milinović – svaki dan
19:20 – Mrđa Tours – svaki dan
21:20 – Bočac – svaki dan
23:00 – Big Tours – svaki dan
01:00 – Smiljić – svaki dan

Brod:
06:45 – Milinović – svaki dan osim nedjeljom
07:00 – STP Derventa – svaki radni dan
07:45 – Milinović – svaki dan
10:00 – Vinel Tours – svaki dan osim nedjeljom
11:40 – STP Derventa – svaki radni dan
12:10 – Biss Tours – svaki dan
12:30 – Bočac + Mrkonjić Express – svaki dan
14:00 – STP Derventa – svaki radni dan
15:40 – STP Derventa – svaki radni dan
16:30 – Bosna Express Doboj Jug – svaki dan

Doboj:
08:40 – Globtour – svaki dan
11:40 – Biss Tours – svaki dan
16:10 – Bosna Experss Doboj Jug– svaki dan
20:00 – Globtour – svaki dan
22:15 – Biss Tours – svaki dan

Gradiška
13:00 – Bočac – svaki dan

Istočno Sarajevo
15:20 – Zam Tours + Drina Trans – svaki dan

Kostajnica
10:50 – Pixi Trade – svaki dan
12:20 – Milinović – svaki dan

Lončari
09:15 – Semberija Transport – svaki dan
11:20 – Drina Trans – svaki dan
12:00 – Milinović – svaki dan
12:35 – Milinović – svaki dan
13:15 – Zam Tours – svaki dan
13:40 – Milinović – svaki dan
15:00 – Pixi Trade – svaki dan
15:45 – Milinović – svaki dan
19:20 – Mrđa Tours – svaki dan
21:20 – Bočac – svaki dan
23:00 – Big Tours – svaki dan
01:00 – Smiljić – svaki dan

Maglaj
08:40 – Globtour – svaki dan
11:40 – Biss Tours – svaki dan
16:10 – Bosna Experss Doboj Jug– svaki dan
20:00 – Globtour – svaki dan
22:15 – Biss Tours – svaki dan

Modriča
09:15 – Semberija Transport – svaki dan
11:20 – Drina Trans – svaki dan
12:00 – Milinović – svaki dan
12:35 – Milinović – svaki dan
13:15 – Zam Tours – svaki dan
13:40 – Milinović – svaki dan
15:00 – Pixi Trade – svaki dan
15:45 – Milinović – svaki dan
19:20 – Mrđa Tours – svaki dan
21:20 – Bočac – svaki dan
23:00 – Big Tours – svaki dan
01:00 – Smiljić – svaki dan

Mrkonjić Grad
11:40 – Bočac + Mrkonjić Express – svaki dan
12:00 – Zoka Tours – utorak, četvrtak, nedjelja
15:40 – Big Tours – svaki dan

Novi Grad
10:50 – Pixi Trade – svaki dan
12:20 – Milinović – svaki dan
21:20 – Bočac – svaki dan

Prnjavor
06:30 – Globtour – svaki dan
07:50 – Biss Tours – svaki dan
09:05 – Milinović – svaki dan
09:20 – Zam Tours – svaki dan
10:00 – Milinović – svaki dan
10:50 – Bočac + TouristCompany – svaki dan
10:50 – Pixi Trade – svaki dan
12:20 – Milinović – svaki dan
13:00 – Bočac – svaki dan
13:00 – Milinović – svaki dan osim nedjeljom
14:30 – Milinović – svaki dan
15:20 – Big Tours – svaki dan
15:40 – Milinović – svaki dan
17:10 – Semberija Transport – svaki dan
17:30 – Drina Trans – svaki dan
20:00 – Milinović – svaki dan
21:20 – Bočac – svaki dan
00:10 – Bočac – svaki dan
00:15 – Mrđa Tours – svaki dan
00:30 – Smiljić – svaki dan

Prijedor
08:00 – Biss Tours – svaki dan
09:00 – Zam Tours – svaki dan
10:30 – Krupa Tourist – svaki dan
10:50 – Pixi Trade – svaki dan
12:20 – Milinović – svaki dan
20:10 – Milinović – svaki dan
00:10 – Mrđa Tours – svaki dan

Sanski Most
10:30 – Krupa Tourist – svaki dan
20:10 – Milinović – svaki dan

Sarajevo
08:40 – Globtour – svaki dan
11:40 – Biss Tours – svaki dan
16:10 – Bosna Experss Doboj Jug– svaki dan
20:00 – Globtour – svaki dan
22:15 – Biss Tours – svaki dan

Teslić
07:20 – Bosna Express Doboj Jug – svaki dan

Šamac
09:15 – Semberija Transport – svaki dan
11:20 – Drina Trans – svaki dan
12:00 – Milinović – svaki dan
12:35 – Milinović – svaki dan
13:15 – Zam Tours – svaki dan
13:40 – Milinović – svaki dan
15:00 – Pixi Trade – svaki dan
15:45 – Milinović – svaki dan
19:20 – Mrđa Tours – svaki dan
21:20 – Bočac – svaki dan
23:00 – Big Tours – svaki dan
01:00 – Smiljić – svaki dan

Srebrenica
11:10 – Drina Trans – svaki dan

Šipovo
11:40 – Bočac + Mrkonjić Express – svaki dan
15:20 – Big Tours – svaki dan

Vareš
11:00 – Biss Tours – svaki dan

Visoko
16:10 – BosnaExpres – svaki dan

Višegrad
15:20 – Zam Tours + Drina Trans – svaki dan

Zenica
08:40 – Globtour – svaki dan
11:40 – Biss Tours – svaki dan
16:10 – Bosna Experss Doboj Jug– svaki dan
20:00 – Globtour – svaki dan
22:15 – Biss Tours – svaki dan

Žepče
08:40 – Globtour – svaki dan
11:40 – Biss Tours – svaki dan
16:10 – Bosna Experss Doboj Jug– svaki dan
20:00 – Globtour – svaki dan
22:15 – Biss Tours – svaki dan

Međudržavne linije

Beograd (SRB ) – via Bijeljina
12:20 – Milinović – svaki dan
13:40 – Milinović – svaki dan
15:10 – Pixi Trade – svaki dan
23:00 – Big Tours – svaki dan
01:00 – Smiljić – svaki dan

Novi Sad (SRB) – via Hrvatska
12:15 – Bočac + Mrkonjić Express – svaki dan

Novi Sad (SRB) – via Bijeljina
12:35 – Milinović – svaki dan
14:35 – Bočac – svaki dan
18:00 – Bočac + Tourist Company – svaki dan
21:20 – Bočac – svaki dan
02:30 – Bočac – svaki dan

Sremska Mitrovica (SRB) – via Bijeljina
12:35 – Milinović – svaki dan
14:35 – Bočac – svaki dan
18:00 – Bočac + Tourist Company – svaki dan
21:20 – Bočac – svaki dan
02:30 – Bočac – svaki dan

Ruma (SRB) – via Bijeljina
12:35 – Milinović – svaki dan
14:35 – Bočac – svaki dan
18:00 – Bočac + Tourist Company – svaki dan
21:20 – Bočac – svaki dan
02:30 – Bočac – svaki dan

Zrenjanin (SRB) – via Bijeljina
21:20 – Bočac – svaki dan (preko Novog Sada)
23:00 – Big Tours – svaki dan (preko Beograda)

Subotica (SRB) – via Bijeljina
15:45 – Milinović – svaki dan

Slavonski Brod (HRV)
12:15 – Biss Tours – svaki dan
16:30 – Bosna Express Doboj Jug – svaki dan
19:45 – Globtour – svaki dan

Karlovac (HRV)
18:00 – Bosna Express Doboj Jug – ponedjeljak i petak
22:00 – Biss Tours – ponedjeljak i četvrtak

Pula (HRV)
22:00 – Biss Tours – ponedjeljak i četvrtak

Rijeka (HRV)
18:00 – Bosna Express Doboj Jug – ponedjeljak i petak
22:00 – Biss Tours – ponedjeljak i četvrtak

Zagreb (HRV)
12:15 – Biss Tours – svaki dan
16:30 – Bosna Express Doboj Jug – svaki dan
19:45 – Globtour – svaki dan

Ljubljana (SLO)
18:00 – Bosna Express Doboj Jug – ponedjeljak, srijeda i petak
18:00 – Rankas – svaki radni dan

Celje (SLO)
18:00 – Bosna Express Doboj Jug – ponedjeljak, srijeda i petak

Kopar (SLO)
18:00 – Bosna Express Doboj Jug – ponedjeljak, srijeda i petak

Velenje (SLO)
18:00 – Bosna Experss Doboj Jug – ponedjeljak, srijeda i petak

Maribor (SLO)
04:00 – Biss Tours – svaki dan osim ponedjeljka
01:00 – Globtour – svaki dan osim petka
23:30 – Globtour – petkom

Beč (AUT)
04:00 – Biss Tours – svaki dan osim ponedjeljka
01:00 – Globtour – svaki dan osim petka
23:30 – Globtour – petkom

Grac (AUT)
04:00 – Biss Tours – svaki dan osim ponedjeljka
01:00 – Globtour – svaki dan osim petka
23:30 – Globtour – petkom

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *